De 3de reünie 03/07/2016 Staf & Diensten Cie '77 - '78

  1. Aanwezigen
  2. Groepsfoto mannen
  3. Algemene groepsfoto
  4. Speech
  5. Bevindingen
  6. Verslag
  7. Foto's Philippe Vanhoecke
  8. Film
06/03/2016 Afgesproken met Luc Moelants en Karl Pauwels In restaurant De Boterhoek om alle details te bespreken. O.a. de prijs, drank inbegrepen, hoe afrekenen, welke zaal, enz.
09/03/2016 De uitnodigingen zijn per mail verzonden, maar ook per post naar de mensen zonder internet.
Nu maar inschrijven dus!!!
17/05/2016 herinnering van de uitnodiging verzonden
21/06/2016 Inschrijvingen zijn stil gevallen. Jammer genoeg moeten we vaststellen dat de interesse verminderd is. We hopen op terug verbetering voor volgend jaar. Er zijn 37 personen ingeschreven.
28/06/2016 Nog inschrijving van 3 personen, we zijn terug met 40!!!

De reeds ingeschrevenen zijn:
 

  NAAM

AANTAL PERSONEN

1 Adriaenssens Jerome & Elenita 2
2 Bevers Gui & Brigitte 2
3 Boonen Hendrik  & 3
4 Ceurstemont Dominiek & Linda 2
5 De Cort Rudi & Irene 2
6 De Saert Philippe & Anja 2
7 Deridder Rene & Godelieve 2
8 Moelants Luc & Karin 2
9 Muylaert Dirk & Rita 2
10 Paternoster Jacky & Hilde 2
11 Pauwels Karl 1
12 Peeters Hugo & Alfonsine 2
13 Pieters Jacques & Suzy 2
14 Van den Heuvel Danny & Greta 2
15 Van de Sompel Jan & Christine 2
16 Van Hauwermeiren Martinus & Jaak 4
17 Vanhoecke Philippe & Marijke 2
18 Verdonck Leo & Marja 2
19 Volckaert Erik & Katrien 2

 


Hugo Peeters, Dirk Muylaert, Dominiek Ceurstemont, Hendrik Boonen, Moelants Luc, Deridder Rene, Leo Verdonck, Adriaenssens Jerome, Karl Pauwels, Jacques Pieters, Gui Bevers, Rudi De Cort, Rik Volckaert,
Danny Van den Heuvel, Van de Sompel Jan, Martinus Van Hauwermeiren, Jacky Paternoster,
Philippe De Saert en Philippe Vanhoecke


 

3de Reünie 5e Linieregiment Staf & Diensten ’77 – ’78
03/07/2016

Om met de woorden van Karl tijdens zijn toespraak te beginnen
Nadat er klachten waren binnen gekomen dat de mekaniekers vergeten waren, een kleine aanpassing.
J

“Beste zandstuivers, koks, chauffeurs,  tankbestuurders, pompisten, klerken, scherpschutters, vaandeldragers, mekanieker, mecaniciens, mechanics, mekanikë, mecánica, meccanica, Mechanik, (daarmee is de schade hersteld),  en om de belangrijkste groep niet te vergeten, beste kappers…..”

De reünie van 2016 is weeral voorbij, mijn excuses voor het late verslag, maar voor kappers zijn de weken voor het verlof een drukke periode. Zelf vertoefde ik vorig weekend nog in onze garnizoensstad, Soest. “Brot Café” zal niemand kennen veronderstel ik, maar deze nieuwe zaak staat nu in de plaats van ons “Vuilbakske”.

Op 3 juli omstreeks 11u30 verwachtten we de 40 ingeschrevenen voor de reünie 2016 in restaurant “De Boterhoek” te Wichelen. Minder dan vorig jaar, maar we blijven er voor gaan om ooit eens aan het dubbel te komen.

Vanaf 11u begonnen de eersten er aan te komen, waaronder twee oudgedienden, Hendrik Boonen en Rudi De Cort. Iedereen werd verwelkomd door Philippe de Saert die klaar stond met de traditionele kledij die we allemaal nog kennen van op de bataljon feesten. Door een lichte regenval moesten we jammer genoeg ons aperitief binnen nemen. Gelukkig hadden we het zaaltje vooraan de zaak kunnen vastleggen, wat een enorme verbetering was. Na het aperitief konden we terug genieten van de uitgebreide BBQ die Peter voor ons verzorgde. Een vijftal soorten vlees en een papillot met vis, vele groenten, pasta en aardappelen. Nadat alle magen gevuld waren, konden we allen luisteren naar de ludieke speech van Karl die door iedereen terug gesmaakt werd. Voor we het traditioneel ijsje kregen, moest iedereen naar buiten voor de groepsfoto. We moesten nog even wachten op Philippe De Saert die zijn traditioneel kostuum ruilde voor eentje van WW1, maar tenslotte stonden we er allemaal mooi op. Eerst de mannen alleen en nog eentje met iedereen er op, dan pas kreeg iedereen zijn ijsje. Omstreeks 17u kregen we de vraag of we met ons allen aan 1 kant van de zaal konden gaan zitten omdat er ’s avonds nog een feest was. Voor ons geen probleem, er waren reeds enkel koppels buiten gaan zitten om te genieten van het zonnetje. Een uur later zat iedereen die nog niet vertrokken was buiten terwijl we nog wat napraatten over de geslaagde reünie. Zo kwam het dat we met de vijf achtergebleven koppels nog eens aan tafel gingen en een avondmaal bestelden.

We konden nog net de reünie afsluiten op dezelfde dag van wanneer hij was begonnen.

Eigen bevinding; door de ruime zaal die we deze keer konden was het een heel aangename reünie. Er werden bovenop de 6 die reeds lid waren van de vereniging 5e Linieregiment nog eens 5 mensen ingeschreven.

Foto’s van de reünie zijn terug te vinden op onze site www.vijfdelinie77-78.be

Volgende reünie is reeds in mijn agenda genoteerd 2 juli 2017.
De 11 ingeschrevenen zien we zeker al terug op de driedaagse uitstap naar Soest op 5 – 6 – 7 mei 2017.

Dank aan de aanwezigen, de afwezigen hadden…

Philippe Vanhoecke & Marijke

 
 

© Philippe Vanhoecke 27/10/2016